ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ AKHİSAR/MANİSA - TÜRKİYE

TELEFON

+90 236 427 26 11

Kurumsal

Şirketin Tarihçesi
 
Eko Boya, 1997 yılında  Ege'nin önemli bir ilçesi olan Akhisar Organize Sanayi Bölgesinde kuruldu. Burası, İzmir - İstanbul karayolu üzerinde olup, mevcut yol güzergahı ve İzmir Limanı'na yakın olması nedeniyle stratejik bir öneme sahiptir. Araştırma ve Geliştirme birimi ile yapılan çalışmalar burada  üretime dönüştürülerek ülkemizin hizmetine sunulmuştur. Başlangıçta 10.000 m2  alan üzerine 2.000 m2 kapalı alanla üretime başlayan Eko Boya düzenli bir büyüme ve gelişmeyle bu gün 5.000  m2'lik bir kapalı bir alanda üretimine devam etmektedir.
 
Ürünlerimizin kalitesi ve rekabet gücü ile yurt içi ve yurt dışında her geçen gün pazar payımızı arttırmaktayız. Avrupa Birliği (EU) standartlarında makina ve hammadde kaynakları ile komşu ülkelerimiz ve diğer ülkereler de genişlemeyi hedeflemekteyiz.
 
Genel Müdür
Dr. Hüseyin Al
 
Hüseyin Al , şirketin  kuruluşundan bu güne Genel Müdür görevini yürütmektedir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu ve bu bölümde doktorasını yurtdışında tamamlamıştır.Daha sonra üniversitede öğretim üyeliğide dahil olmak üzere uzun bir akademik birikime sahiptir. Uzun yıllar yurt dışında toz boya sektöründe çalışmış ve edindiği tecrübeyi  ülkemizde üretime dönüştürmüştür. Hüseyin Al; İngiliz'ce ve İspanyolca'yı çok iyi seviyede bilmektedir.
 
Dış İlişkiler Müdürü
Rogelia Delgado
 
Bayan Delgado,Eko Boya'da dış ilişkilerden sorumlu müdür görevini yürütmektedir. Uzun yıllar profesyonel yönetici olarak, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında çalışmış olup, değişik sektörlerde  yöneticilik deneyimine  sahiptir. Türkçe, İngilizce ve İspanyolca'yı çok iyi seviyede bilmektedir.
 
Yurt İçi İlişkiler ve Pazarlama
 Yavuz Balsüt.
 
Yavuz Balsüt  yurtiçi ilişkiler ve pazarlama  görevini yürütmektedir. Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur.

Sertifikalarımız ve Belgelerimiz

  • bağımsız üniversite raporu
  • bağımsız üniversite raporu
  • ISO 9001:2015
  • ISO 9001:2015