ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ AKHİSAR/MANİSA - TÜRKİYE

TELEFON

+90 236 427 26 11

S.S.S

Müşteri İsteğine Uygun Ürün Yapmak Mümkün müdür?
 
Evet. Donanımlı laboratuar ve yetişkin personelimiz sayesinde müşterinin isteği doğrultusunda , istediği renk ve kalitede ürün geliştirmemiz mümkündür.
 
Toz Boya İle Neleri Boyayabilirim?
 
Her türlü metal ve cam parça toz boya ile boyanabilir. Hatta düşük sıcaklıkta pişen boyamız sayesinde  bazı plastikler ( bakalit gibi ) ve hatta bazı ahşap parçaları boyamak mümkündür. Ancak cam, plastik ve ahşap gibi elektrostatik yük tutmayan ürünler ön ısıtma ile boyanır. Yani parça sıcak iken toz boya püskürtülmelidir. Kullanım alanı öylesine geniştir ki bunların ancak bazıları aşağıda sıralandığı gibidir;
 
Sanayi Makineleri
Çelik kapı
Alüminyum profil
Bahçe çiti
İç ve dış cephe metal mobilyalar
Araba jant ve aksesuarları
Beyaz eşya, raf, radiator vb.
Motosiklet ve bisiklet
Cam, ve bazı plastik ve ahşap parçalar 
 
Eko Boya Ürünlerini Nereden Alabilirim?
 
Satışlarımız genelde bayiler kanalı ile yapılmaktadır. Ancak bayi bulunmayan bölge ve ülkelerde fabrikadan satış yapılmaktadır. 
 
Eko Boya’ da  Hangi Ürünler Mevcut?
 
Esas  olarak; Polyester, Epoksi ve Hibrit ( epoksi – polyester ) bazlı ürünlerin  her renk ve yüzey görünümünde boya üretmekteyiz.Boyalarımız genelde 200 derecede 10 dakika pişmektedir. Ayrıca düşük sıcaklıkta pişen ( 140 derece 8 dakika) ürünümüz de mevcuttur.
Bunlardan farklı uygulama alanı olan IPC ( In- mold Powder Coating ) ürünümüz de SMC ve BMC  ye uygulanır.
 
Uygulama Esnasında Kabine Dökülen Boyayı Tekrar Kullanmak Mümkün mü?
 
Evet, kabine dökülen boya kirlenmediği takdirde taze boya ile karıştırılarak tekrar kullanılabilir. Bu özellik hem kullanıcı için ekonomi hemde çevre için yarar sağlar.
 
Eko Boya Ürün Kalitesi Nasıldır?
 
Her üretim düzenli olarak kalite kontrolden geçer.Şirketimizde her alanda toplam kalite yönetimi uygulanır.Hammaddelerimiz kendi alanlarda uzmanlaşmış uluslararası firmalardan temin edilir. Ayrıca üretimimiz ISO 9001 Sertifikası altında yapılır.
 
İletişim İçin Hangi Yol Tavsiye Edilir?
 
Elektronik posta, fax veya telefonla iletişim kurulabilir. Detaylarını ‘İletişim‘ kısmında görebilirsiniz.